Humor

Występuje dużo witryn internetowych, na których umieszczane są różnego rodzaju kawały. Dla niektórych są one bardzo zabawne, jednak dla innych prymitywne. Wszystko zależy od rodzaju humoru, jaki kto posiada, ale wiadomo, że każdy ma inny, szczególny. Trzeba mieć na uwadze, by przy opowiadaniu kawałów unikać sformułowań, które mogą urazić osoby, które znajdują się w otoczeniu. Bowiem nie wszyscy mają taki sam rodzaj humoru, jaki my mamy. Jak mawiał Marcel Achard : Nie ma nic piękniejszego, niż pobudzać ludzi do śmiechu. Dlatego śmiejmy się, na co dzień, to nam pomoże pokonać trudności.

Miejsce nauki to miejsce, gdzie kawały i żarty są na porządku dziennym. Zaczynając przygodę już w zerówce, spotykamy się z rówieśnikami, koleżankami, które normalnie lubią sobie żartować. Nic w tym dziwnego, ponieważ w dzisiejszych czasach dzieci żyją przecież beztrosko jak nigdy wcześniej. Nie muszą pomagać rodzicom i są wychowywane bezstresowo. Jak pisałem, od zerówki uczą się dystansu do siebie samego. Kawały, jakie robią im rówieśnicy czasami bawią, lecz czasami powodują również złość. Dzieci lubiących robić psikusy zawsze nazywa się łobuzami lub draniami, jednak według mojego mniemania nie słusznie. Potem oczywiście nadchodzi okres młodzieńczy. W latach szkolnych żarty są już bardziej mądrzejsze i eleganckie. To już nie jest oblanie kogoś wodą, czy pomazanie komuś zeszytu. Młodzież przechodzi na coś, co nazywa się dowcipami. Szukają stron internetowych, gdzie mogą znaleźć żarty, odwiedzają je, znajdują coś w sam raz dla swojego otoczenia i w gronie znajomych opowiadają sobie nawzajem najlepsze żarty, jakie znaleźli. Czasem zdarzają się również wyjątki. Niektórych bardziej od dobrego żarty fascynuje super psikus, jaki można zrobić koleżance, czy koledze. Przykładem może być włożenie żaby do plecaka.
Żarty to najczęściej żartobliwe, komiczne parodie inspirowane i nawiązujące do różnych zdarzeń lokalnych bądź ogólnoświatowych. Żarty internetowe można na trafić na specjalnie przygotowanych dla nich witrynach w postaci preparowanych zdjęć, animacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *